Lansare Proiecte ,,METODE INOVATIVE DE ÎNVĂȚARE CENTRATE PE ELEV ÎN AFARA SĂLII DE CLASĂ” și ,,MOTIVARE, DEZVOLTARE ȘI SUCCES ÎN NOUA ȘCOALĂ INCUSIVĂ!”

Posted in Comunicări on

Astazi, 9 noiembrie 2022, PLURI CONSULTING GRUP S.R.L. și ASOCIAȚIA EDUCAȚIE ȘI VIITOR , în parteneriat cu ȘCOALA PROFESIONALĂ COMUNA PETRICANI și ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE SĂVINESCU” COMUNA CRĂCĂOANI au lansat proiectele ,,METODE INOVATIVE DE ÎNVĂȚARE CENTRATE PE ELEV ÎN AFARA SĂLII DE CLASĂ” și ,,MOTIVARE, DEZVOLTARE ȘI SUCCES ÎN NOUA ȘCOALĂ INCUSIVĂ!” – proiecte cofinanțate din Programul Operațional Capital Uman 2014-2020, Axa prioritara nr 6 – Educație și competențe
Activitățile se vor desfășua OUTDOOR in perioada 28.10.2022-31.12.2023.
Beneficiari vor fi elevii și cadrele didactice de la cele două școli.

ro_RORomanian