Profesori, Discipline

 

 

PROIECT- INCADRARE 2019-2020

NR CRT NUMELE SI PRENUMELE STUDII/SPECIALITATEA Disciplinele ce constituie catedra, clasele NR ORE TOTAL ORE
1 SAVIN ION DIONISIE PROF- ISTORIE- TIC-titular ISTORIE> C-V- VIII 4 12
ISTORIE> M- V-VIII 4
CULTURA CIVICA> CVIII  si   M VIII 2
EDUCATIE SOCIALA> C-V  si   M-V 2
NORMA DEGREVARE 0,56
2 BAETICA LIVIU DAN PROF- ISTORIE-suplinitor ISTORIE> C-VI 1 4
ISTORIE>  M-VI-VII 2
CULTURA CIVICA> M- VII 1
3 BALAU FLORIN PROF- ISTORIE- suplinitor LIMBA LATINA C-VIII, M-VII-VIII 3 5
CULTURA CIVICA> C-VI  si   M-VI 2
4 RACLARIU ADINA

diriginte M-VI

PROF- LIMBA ROMANA- titular LB ROMANA> M-V-VI-VII-VIII 16 24 (6 ore PO
LB ROMANA> C-VI-VIII 8
5 CIUCANU MARINA

diriginte C-V

PROF- LIMBA ROMANA- LB ROMANA> C-V 4 22 (4 ore PO)
PROF- LIMBA FRANCEZA- titular LB FRANCEZA> C-V-VI-VIII 6
LB FRANCEZA> M-V-VI-VII-VIII 8
LB FRANCEZA> CN-IV 2
LB FRANCEZA> C-IV 2
6  CIUPERCA ANCA PROF- LIMBA ENGLEZA- titular LB ENGLEZA> C-CP-I-II-III 5 11
LB ENGLEZA> C-V-VI-VIII 6
7 VADANA IULIANA diriginte M-VII PROF- LIMBA ENGLEZA- Suplinitor LB ENGLEZA> M-I-II 1 11
LB ENGLEZA> M-V-VI-VII-VIII 8
LB ENGLEZA> CN- CP-III 2
8 CHIHAIA ELENA

diriginte M-VIII

PROF- MATEMATICA-FIZICA-titular MATEMATICA> M-V-VI-VII-VIII 16 23 ( 5 ore PO)
FIZICA> M—VI-VII-VIII 6
OPTIONALE>M-VIII 1
9 CRETU CIPRIAN PROF- INFORMATICA INFORMATICA> C-V-VI si M-V-VI-VII 5
10 VIDU AFLOAREI NECULAI diriginte C-VIII

 

PROF- MATEMATICA- titular MATEMATICA> C-V-VI-VIII 12 16
FIZICA> C—VI-VIII 4
DEGREVARE-0,11 2 2
11 IVAN DANIELA PROF- CHIMIA – titular CHIMIA> C-VII-VIII 4 10
CHIMIA> M-VII-VIII 4
OPTIONALE>M-VII-si C-VIII 2
12 ALBU NINA ELENA

diriginte C-VI

PROF- BIOLOGIE- titular BIOLOGIE> C-V-VI-VIII 4 13
BIOLOGIE> M-V-VI-VII-VIII 6
OPTIONALE>C-V-VI si M-VI 3
13 HANTAR CLAUDIU PROF ED PLASTICA- titular ED PLASTICA>C-V-VI-VIII 2,5 6
ED PLASTICA> M-V-VI-VII-VIII 3,5
14 ROSU VIOLETA PROF- GEOGRAFIE- titular GEOGRAFIE> C-V-VI-VIII 4 9
GEOGRAFIE> M-V-VI-VII-VIII 5
15 SAVIN LUMINITA

diriginte M-V

PROF- EDUCATIE FIZICA-EDUCATIE TEHNOLOGICA- titular EDUCATIE FIZICA> C-V-VI-VIII 5 24 (6 ore PO)
EDUCATIE FIZICA> M-I-II-V-VI-VII-VIII 11
EDUCATIE TEHNOLOGICA> C-V-VI-VIII 3
EDUCATIE TEHNOLOGICA> M-V-VI-VII-VIII 4
OPTIONALE>M-V 1
16 BOSTOACA MARIUS PROF- EDUCATIE FIZICA-suplinitor EDUCATIE FIZICA> C- CP-I-II-III-IV 10 12
EDUCATIE FIZICA> CN- CP-III-IV 4

 

17 OLTIANU PETRONELA PROF- RELIGIE- titular RELIGIE> M>I-II-V-VI-VII-VIII 6 6
18 DARABAN GHEORGHITA PROF- RELIGIE- suplinitor RELIGIE> C>CP-I-II-III-IV-V-VI-VIII 8 10
RELIGIE> CN>-CP-III-IV 2
19 STANICA CATALIN HARAMABIE PROF- ED MUZICALA- suplinitor ED MUZICALA> C-V-VI-VIII 2,5 6
ED  MUZICALA> M-V-VI-VII-VIII 3,5
20 ANTOHI PAULA PROF- LB ROMANI- suplinitor LB ROMANI>C 18 18
21 ICHIMOAE CRISTINA EDUCATOARE-suplinitor CRACAUL NEGRU 1 norma
22 NITA CONSTANTA EDUCATOARE-titular MAGAZIA 1 norma
23 DAVID MARIA EDUCATOARE-titular CRACAOANI 1 norma
24 AVADANEI ELENA INVATATOR –suplinitor CRACAOANI- I 1 norma
25 ANDREI MADALINA INVATATOR –suplinitor CRACAOANI- II 1 norma
26 STACESCU CONSTANTIN INVATATOR –titular CRACAOANI-III 1 norma
27 SANDU ALEXANDRA INVATATOR –suplinitor CRACAOANI- IV 1 norma
28 STACESCU LUCIA INVATATOR –titular CRACAOANI-CP 1 norma
29 MARIEI ADRIANA INVATATOR -titular MAGAZIA – II 1 norma
31 DAVID MIHAELA INVATATOR –titular CRACAUL NEGRU- CP-III 1 norma- SIMULTAN
32 PAVAL MIHAIELA INVATATOR -titular CRACAUL NEGRU-IV 1 norma
33 ANDRISOAIA MIHAELA INVATATOR –titular MAGAZIA-I 1 norma

incadrare 2019-2020

LISTA CADRELOR DIDACTICE – anul şcolar 2017-2018

  1. Achiriloaei Elena- învățător suplinitor
  2. Andrişoaia Mihaela  –  ISJ Neamț 881/27.05.2014  –  educatoare titular- învățător
  3. Apetroaiei Elena  –  ISJ Neamț  1505/ 4.02.2013  –  profesor -Limba si literatura romana- titular
  4. Avadanei Elena  –  ISJ Neamț 102/4.02.2013  –  învățător titular
  5. Chihaia Elena  – ISJ Neamț 3265/16.10.2014  –  profesor -Matematica/Fizica- titular
  6. Ciucanu Marina Mariana  –  ISJ Neamt 3596/27.10.2014  –  profesor-Limba franceza- titular
  7. Ciuperca Anca-Maria  –  ISJ Neamt 1507/4.02.2013  –  profesor titular
  8. David Maria  –  ISJ Neamt 1493/4.02.2013  –  educatoare titular
  9. David Mihaela  –  ISJ Neamt 912/27.05.2014  –  învățător titular
  10. Frăsânel Maria  –  ISJ Neamt 1491/4.02.2013  –  educatoare titular
  11. Mariei Adriana  –  ISJ Neamt 1499/4.02.2013  –  învățător titular
  12. Niţă Constanţa  –  ISJ Neamt 1492/4.02.2013  –  educatoare titular
  13. Oltianu Petronela  –  ISJ Neamt 1511/4.02.2013  –  profesor -Religie-titular
  14. Pavel Mihaiela  –  ISJ Neamt 1501/4.02.2013  –  învățător titular
  15. Raclariu Adina Cristina  –  ISJ Neamt 1504/4.02.2013  –  profesor-Limba si literatura romana- titular
  16. Roşu Violeta  –  ISJ Neamt 673/30.01.2013  –  profesor -Geografie-titular
  17. Sava Maria  –  ISJ Neamt 1503/ 4.02.2013  –  învățător titular
  18. Savin Ion Dionisie  –  ISJ Neamt 2409/ 01.09.2014  –  Director, profesor -Istorie/Cultura civica-titular 
  19. Savin Luminita  –  ISJ Neamt 1512/4.02.2013  –  profesor -Ed. fizica si sport/ Ed.tehnologica-titular
  20. Stacescu Constantin  –  ISJ Neamt 1497/4.02.2013  –  învățător titular
  21. Stacescu Lucia  –  ISJ Neamt 1496/4.02.2013  –  învățător titular
  22. Vidu Afloarei Neculai  –  ISJ Neamt 1510/4.02.2013  –  profesor-Matematica- titular
  23. Bostoaca Marius– profesor –Ed. fizica si sport-titular
  24. Hantar Claudiu– profesor -Ed. plastica- suplinitor
  25. Daraban Gheorghita– profesor -Religie-suplinitor
  26. Bors Ciprian– profesor -Ed muzicala -titular
  27. Boaca Iulica– educatoare- suplinitor
  28. Antohi Paula– profesor-Limba rromani- suplinitor
  29. Albu Nina Elena– profesor- Biologie- titular
  30. Doroftei Valerica– profesor-Limba engleza- pensionar

Incadrare_cadre_didactice_2016-2017